Kari 1A, 10311 Tallinn

+372 66 11 025

Oluline

AEG

Iga ürituse puhul tuleks kindlasti kõigepealt paika panna aeg, millal üritus peaks toimuma. Sest on tavaline, et jäädakse organiseerimisega viimastele päevadele ning siis pole enam võimalik üritust 100%-liselt korraldada.
Tavaliselt on soovitav alustada ürituse organiseerimisega vähemalt kuu enne selle toimumist, suurte ürituste puhul kuni 3 kuud, jõulupidudele tuleks mõelda kuni 4 kuud ette. Kui on tegemist väiksema sündmusega, siis piisab ka 2 nädalast kuid see oleks miinimum aeg, et tagada maksimaalne tulemus.
Loomulikult tuleb ette olukordi, kus ürituse toimumine selgub alles mõned päevad enne. Sellisel juhul ei tasu ära ehmatada vaid võib julgesti meile oma soovidest teada anda.

Koht

Koha valikul tuleks paljuski arvestada catering firma soovitusi, aga lõplik sõna jääb loomulikult tellijale. Õnnestunud üritusele aitab suuresti kaasa koht, kus üritus toimub. Samas on õiget kohta raske leida: mõni on liiga suur ja teine liiga väike ning kolmas asub liiga kaugel.
Õige koht tasuks reserveerida kohe kui ürituse toimumise aeg on selgunud. Lihtsam on lasta reserveering teha catering firmal. Loomulikult on aga kõige lihtsam ja ka odavam, kui üritus toimub teile kuuluvates ruumides (kodus, kontoris), siis võite kindel olla, et sobival kuupäeval pole juba keegi teine teie peo paika reserveerinud ning keegi ei saa teid ka valel ajal segama tulla.

Inimeste arv

Inimeste arvu on alati raske täpselt määrata. Tuleks lähtuda sellest, et pigem tellida natuke rohkem, kui vähem. On ju piinlik kui viimasena saabunud külalised jäävad ilma vahuveiniklaasist või keset üritust saab toit otsa. Loomulikult on meil alati klaase ja jooke varuga kaasas kuid mitte väga suurtes kogustes. Toiduga on raskem, seda on ürituse ajal peaaegu võimatu juurde muretseda.

Taustamuusika

Kui on tegemist piduliku vastuvõtuga või muu sündmusega, kus peetakse kõnesid, tuleks kindlasti mõelda mikrofoni peale. Kui tellida mikrofon, siis kaasneb sellega ka võimendus, mis omakorda võimaldab mängida taustmuusikat ürituse ajal. Kui ei ole mõeldud elava muusika peale, siis on elektrooniline taustmuusika parim lahendus.

Lilled

Kes ei armastaks lilli? Lilled loovad meeleolu ja muudavad ruumid kaunimaks.
Lilli saab kasutada laudade kaunistamiseks, ruumi dekoreerimiseks, lava kaunistamiseks jne. Samas pakume meetri kõrguseid lillesaluute, mida võib paigutada vastavalt soovile. Kuna kõik lillekompositsioonid valmivad meil kohapeal, siis on alati võimalik arvestada erisoovidega.

Teenindajad

Enamasti on teenindajad iga ürituse lahutamatuks osaks, aga kui on tegemist väiksema seltskonnaga või kinnisema üritusega, on võimalik tellida ka ainult toidud ja lauad ilma teenindajateta.

Inventar

Kui on tegemist pikema peoga (üle 3 tunni), siis tasuks mõelda laudade ja toolide peale, kus inimesed saaksid jalga puhata ja süüa. Meie pakume ümmargusi laudu (8 inimesele) või kandilisi laudu (alates 6 inimesest), samas on võimalik ehitada ka suuri ühiseid laudu 200-300 inimesele.

Ilutulestik

Kui te soovite eriti eksklusiivset elamust, mis jääb kindlasti meelde nii teile kui ka külalistele, siis tellige kindlasti ilutulestik.

Telk, varikatus

Kui on soov pidada väliüritust, tuleks kindlasti mõelda telgi peale. Kuigi võib tunduda, et see kulutus on ülearune, siis kindluse mõttes ja ürituse 100% õnnestumise nimel, tasub see kulutus ära. Meie kliimas ei või kunagi kindel olla, et juba mõne tunni pärast vihma ei saja. Ja samas kaitseb varikatus ka lindude poolt tekitava ohu eest.